❤️ Darček ku každej objednávke nad 15 €

❤️ Darček k objednávke nad 15 €

BEZPLATNÉ DORUČENIE NAD 49 €

BEZPLATNÉ DORUČENIE NAD 49 €

Česká republika - CZK

Ďakujeme za skvelý rok 2021!

Prajeme vám nádherné Vianoce plné lásky a šťastný Nový rok plný úspechov

Milí zákazníci, milovníci prírodnej kozmetiky NAMY, 

zo srdca vám ďakujeme za celý rok 2021. Rok 2021 bol pre všetkých z nás veľmi silným rokom. Sme vďační za každého nového zákazníka. Zato, že spoločne robíme pre planétu niečo viac. Chceme k trvalej udržateľnosti naďalej inšpirovať ľudí po celom Slovensku i Česku. Byť veľkým príkladom pre každého, kto sa na ceste udržateľnosti už nachádza a podať pomocnú ruku každému, kto nad udržateľnosťou ešte len rozmýšľa.

V roku 2022 čakajú prírodnú kozmetiku NAMY veľké zmeny. Môžete sa tešiť na sériu rozhovorov so zakladateľom značky, novinky produktov, zaujímavé článkov za sveta krásy a veľa ďalšieho. Naša značka naberie v roku 2022 ešte väčší prínos vo svete ekológie a celkovej udržateľnosti, veď nechajte sa prekvapiť sami. 

Veríme, že prírodná kozmetika NAMY bude pre vás aj v roku 2022 tou správnou voľbou a že naše čisté esencie z prírody vo výrobkoch vás budú aj naďalej sprevádzať životom a dokonale rozmaznávať.

Prajeme vám nádherné Vianoce plné lásky a šťastný Nový rok plný úspechov 🙂 

Tím NAMY – zdravá kozmetika z prírody®

Ďalšie zaujímavé články

Používame cookies, aby sme pre vám zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, tak súhlasíte s našimi Zásadami spracovania osobných údajov a použitia cookies.