❤️ Darček ku každej objednávke nad 15 €

❤️ Darček k objednávke nad 15 €

BEZPLATNÉ DORUČENIE NAD 49 €

BEZPLATNÉ DORUČENIE NAD 49 €

Česká republika - CZK

Dermálne krémy NAMYDERM

Kožné problémy...
bez problému.

DERMAL S

SEBOREA

ROSACEA

Prírodný dermálny krém NAMYDERM DERMAL S je určený predovšetkým na starostlivosť o pokožku, ktorá je postihnutá seboreou, rosaceoukuperózou

Zloženie krému s vysokým obsahom madľového oleja, macerátu harmančeka v BIO slnečnicovom oleji a extraktu pagaštanu konského zabezpečujú regeneráciu pokožky postihnutú týmito problémami.

Ďalšie zložky krému – oxid zinočnatý, bisabolol, esenciálny olej z harmančeka, allantoin, vitamín E, soly kyseliny levulovej a anízove – účinne tlmia zápal a znižujú svrbenie.

Viac informácii 

DERMAL R

POPRASKANÁ POKOŽKA

PSORIÁZA

Prírodný dermálny krém NAMYDERM DERMAL R je určený predovšetkým na starostlivosť o extrémne vysušenú a popraskanú pokožku, ktorá je postihnutá psoriázouekzémom a inými zápalovými ochoreniami, ktoré vašu pokožku extrémne vysušujú.

Zloženie krému s vysokým obsahom bambuckého masla, kokosového oleja, ricínového oleja zabezpečujú dôkladné premastenie pokožky.

Ďalšie zložky krému – oxid zinočnatý, bisabolol, esenciálny olej z harmančeka, vitamín E – účinne tlmia zápal a znižujú svrbenie.

Viac informácii …

DERMAL B

Psoriáza

Atopický ekzém

Prírodný dermálny krém NAMYDERM DERMAL B je určený predovšetkým na starostlivosť o extrémne vysušenúšupinatú pokožku, ktorá je postihnutá psoriázou, atopickým ekzémom a inými zápalovými ochoreniami, ktoré vašu pokožku extrémne vysušujú.

Zloženie krému s vysokým obsahom bambuckého masla, madľového oleja a macerátu harmančeka v BIO slnečnicovom oleji zabezpečujú dôkladné premastenie pokožky.

Ďalšie zložky krému – oxid zinočnatý, bisabolol, esenciálny olej z harmančeka, allantoin, vitamín E, soly kyseliny levulovej a anízove – účinne tlmia zápal a znižujú svrbenie.

Viac informácii …

DERMAL C

Dermatitída

Ekzém

Akné

Prírodný dermálny  krém NAMYDERM DERMAL C je určený predovšetkým na starostlivosť o zapálenú pokožku, ktorá je postihnutá dermatitídami, ekzémom, aknélichen planus a inými zápalovými ochoreniami, ktoré veľmi často trápia značné množstvo ľudí.

Zloženie krému s vysokým obsahom madľového oleja a macerátu harmančeka v BIO slnečnicovom oleji zabezpečujú dôkladné premastenie pokožky.

Ďalšie zložky krému – oxid zinočnatý, bisabolol, esenciálny olej z harmančeka, allantoin, vitamín E, soly kyseliny levulovej a anízove – účinne tlmia zápal a znižujú svrbenie.

Viac informácii …

DERMAL D

Plienková dermatitída

Prevencia

Prírodný dermálny krém NAMYDERM DERMAL D je určený predovšetkým na starostlivosť o zapálenú detskú pokožku, ktorá je postihnutá plienkovou dermatitídou a inými zápalovými ochoreniami, ktoré veľmi často trápia značné množstvo detí.

Zloženie krému s vysokým obsahom madľového oleja a macerátu harmančeka v BIO slnečnicovom oleji zabezpečujú dôkladné premastenie pokožky.

Ďalšie zložky krému – oxid zinočnatý, bisabolol, rastlinný extrakt z harmančeka, allantoin, vitamín E, soly kyseliny levulovej a anízove – účinne tlmia zápal a znižujú svrbenie.

Viac informácii …

DERMAL L

Suchá pokožka

Svrbenie

Po kúpeli

Prírodné dermálne mlieko NAMYDERM DERMAL L je určené predovšetkým na starostlivosť o vysušenú a svrbivú pokožku, ktorá je postihnutá dermatitídou, zápalom a inými ochoreniami, ktoré vašu pokožku vysušujú. Jeho každodenné použitie dodá vašej pokožke potrebnú hydratáciu a jemnosť. Jeho použitie je odporúčané ako doplnkový produkt k dermálnemu krému DERMAL B, DERMAL C a DERMAL D.

Zloženie mlieka s vysokým obsahom macerátu harmančeka v BIO slnečnicovom oleji, madľového oleja a BIO hydrolátu harmančeka rímskeho zabezpečujú dôkladné hydratovanie pokožky.

Ďalšie zložky krému – allantoin a esenciálny olej z harmančeka – účinne tlmia zápal znižujú svrbenie.

Viac informácii …

Kožné problémy...
bez problému.

Prírodné zloženie​

Prírodné
zloženie

Bez kortikoidov​

Bez
kortikoidov

Rastlinné oleje​

Rastlinné
oleje

Dermatologicky testované​

Dermatologicky
testované

Rastlinné extrakty​

Rastlinné
extrakty

100% vegánske​

100%
vegánske

94,87%

účastníkov testovania uviedlo, že sa ich kožný problém zlepšil po používaní dermálnych krémov NAMYDERM

Lepšie raz vidieť ako tisíckrát počuť

Používame cookies, aby sme pre vám zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, tak súhlasíte s našimi Zásadami spracovania osobných údajov a použitia cookies.