❤️ Darček ku každej objednávke nad 15 €

❤️ Darček k objednávke nad 15 €

BEZPLATNÉ DORUČENIE NAD 49 €

BEZPLATNÉ DORUČENIE NAD 49 €

Česká republika - CZK
NAMY - Zdravá kozmetika z prírody®

FAQs - Často kladené otázky

Neváhajte nás kontaktovať, ak tu nenájdete odpoveď na vašu otázku.

Vrátenie a výmena tovaru

Aj keď pri našej práci vyvíjame maximálne úsilie, aby bol každý jeden zákazník spokojný s našimi produktami, môže sa stať, že nie každému dokážeme vyhovieť. V takom prípade sme tu vždy pre vás, aby sme vzniknutý problém vybavili k spokojnosti vás, našich zákazníkov. Neváhajte sa preto na nás obrátiť a spoločne vzniknutý problém vyriešime k Vašej spokojnosti.

Naša 100% garancia spokojnosti sa vzťahuje na každý jeden výrobok, ktorý ste si zakúpili cez náš elektronický obchod. Do 30 dní od zakúpenia tovaru máte tento možnosť vrátiť. Jedinou podmienkou je, aby výrobok obsahoval minimálne 80% svojej pôvodnej hmotnosti. V tom prípade Vám bude obratom a bez ďalších otázok vrátená plná kúpna cena tovaru. Nemusíte mať teda žiadnu obavu, že si zakúpite výrobok, ktorý Vám nebude vyhovovať a Vy prídete o svoje peniaze. Nákupom cez náš eshop teda nič neriskujete.

Aj keď naše výrobky pred ich zaslaním dôkladne zabalíme, môže sa stať, že sa počas prepravy poškodia. V takom prípade nás okamžite kontaktujte na adrese: info@namy.sk alebo na telefónnom čísle: +421 903 904 373 a vzniknutú situáciu vyriešime k Vašej spokojnosti výmenou tovaru.

V prípade vrátenia tovaru Vám budú Vaše peniaze zaslané obratom na bankový účet, ktorý nám oznámite alebo poštovou poukážkou. Voľba je na vás.

Platba a doručenie

Objednaný tovar sa snažíme doručiť zákazníkovi v čo možno najkratšom možnom termíne. Platbu si zákazník zvolí z niekoľkých ponúkaných možností.

Zákazník si zvolí platbu za objednávku podľa svojich preferencií. Má na to nasledovné možnosti:

  • platobná karta – platba prebehne online,
  • platba na dobierku – suma objednávky je zákazníkom zaplatená pri prevzatí tovaru od kuriéra alebo vybranému výdajnému miestu Packety (Zásielkovne).

Tak isto ako formu platby aj druh dopravy si zákazník zvolí sám, pri objednávaní tovaru.

Poskytujeme nasledovné možnosti doručenia:

  • doručenie na zvolené výdajné miesto Packety (Zásielkovne). Zadarmo pre objednávky nad 49€,
  • doručenie kuriérom na adresu. Zadarmo pre objednávky nad 79€,
  • večerné doručenie kuriérom na adresu v Bratislave, Brne, Ostrave a Prahe. Zadarmo pre objednávky nad 99€.

Všetok tovar, ktorý sa nachádza v obchode namy.sk je aktuálne skladom.

Objednávky prijaté v pracovný deň do 12:00 expedujeme ešte v ten istý deň, maximálne nasledujúci pracovný deň.

Objednávky prijaté cez víkend alebo počas sviatkov expedujeme nasledujúci pracovný deň.

Doprava na zvolené výdajné miesto Packety (Zásielkovne) sa zvyčvajne pohybuje v rozmedzí 1-3 pracovné dni.

Doprava kuriérskou spoločnosťou je zvyčvajne v rozmedzí 1-2 pracovné dni.

Výrobky

Všetky výrobky, ktoré sú k zakúpeniu na našej stránke namy.sk sú vyrábané z najlepších prírodných surovín a za použitia vlastných, otestovaných receptúr s ohľadom na životné prostredie.

Všetky suroviny, ktoré používame na výrobu, sú kvalitné a prírodného pôvodu. Základ tvoria oleje a maslá – panenský olivový olej, kokosový olejbambucké a kakaové maslo, prírodné minerálne farbivá MICA, 100% prírodné esenciálne oleje, kaolín, …

V žiadnom z našich výrobkov palmový olej nenájdete. Nakoľko nám záleží na životnom prostredí, túto surovinu sme z výrobného procesu úplne vyradili.

Všetky výrobky sú vo finálnej fáze zabalené do papierových, sklenenných, recyklovateľných alebo kompostovateľných obalov.

Na transport produktov k zákazníkovi využívame papierové krabice a ako výplň drevenú vlnu alebo papier.

Snažíme sa v čo najväčšej možnej miere šetriť životné prostredie, a preto nepoužívame na balenie ani prepravu plastové obaly.

Používame cookies, aby sme pre vám zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, tak súhlasíte s našimi Zásadami spracovania osobných údajov a použitia cookies.