Zdravá kozmetika z prírody - 100% prírodná a vegánska - Ekologicky balená aj bezobalová - V súlade s prírodou

100% garancia spokojnosti

Spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá a aj preto nákupom cez náš eshop nič neriskujete. Ak vám náš výrobok nevyhovuje, tak vám obratom, bez zbytočných otázok vrátime peniaze.

Je úžasné❤❤❤

Soňa K.

Mydlá už máme doma. Vyzerajú luxusne. 👍 Prvá testovala mydlo naša Dorka (fenka). Šampóny pre psov jej nerobili moc dobre, vždy mala veľa lupin. Uvidíme ako to bude teraz. Ale zatiaľ má krásnu lesklú srsť. Až po pár dňoch uvidím, či sa objavia lupiny. Zatiaľ hodnotím veľmi pozitívne, aj vôňa je veľmi pekná. 👍

Super, zatiaľ bez lupin. Pokožka je pekná, aj srsť je stále lesklá. Takže za nás muselo super. 👍👍👍

Zuzana S.

Už dlhší čas som skúšal pre moju problémovú pokožku na rukách rôzne mydlá a toto soľné mydlo s rozmarínom ma veľmi prekvapilo. Zmierňuje pocity pálenia, pnutia pokožky hneď po umytí a má príjemnú jemnú vôňu.

Štefan O.

Makovy piling je fantasticky – krasne tam prevoniava citronova trava – velmi mi pripomina jednu radu od locitane – tak to je fantasticke.

Lenka T.

Ja používam to pomarancove. Tiež musím hodnotiť iba pozitívne.

Ja som teraz tehotná a pokožka ma po umytí neťahá ani na brušku, kde je najviac napnuta. Pokožka je pekne hydratovaná. Aj sa mi páči ako mydlo jemne a nevtieravo vonia.

Zuzana S.

Detské mydlo je tak isto super. Super hydratácia a pokožka pekne jemná, žiadne pnutie, ani vysušenie. Tak ja za našu rodinu musím hodnotiť všetky mydlá pozitívne a za nás veľká spokojnosť! 😊

Zuzana S.

Mydlo pre dalku tiež super, vyborne mydli, pekne vonia a dalka sa po nom neskrabala.

Lenka T.